LAMINATAI

Mes tiekiame žemo, vidutinio ir aukšto barjero laminatus (pagamintus pagal netirpinančias technologijas) plačiai taikomus viršutinių plėvelių gamybai pakavimo įrengimais TIROMAT, MULTIVAC, VARIOVAC etc., taip pat FLOW PACK tipo įrengimais, kai plėvelės storis nuo 44µ iki 490µ.

Laminatai tiekiami kliento reikalavimus atitinkančiomis konfigūracijomis ir aukščiausios kokybės roto/flekso spauda:


PLĖVELĖS

Siūlome daugiasluoksnes barjerines ir aukšto barjero (nerasojantys ir nusilupantys variantai) plėveles vakuminiam bei dujiniam pakavimui:

PA pagrindo plėvelės

OML ir UML plėvelės turi devynsluoksnę struktūrą atskirais poliamido sluoksniais kartu su daugiasluoksniu polietilenu. Tokios plėvelės labiausiai tinka tada, kai pakuotės stiprumas, atsparumas suardymui ir ilgas produkto gyvavimo laikas yra svarbiausi. Be savo puikių formavimosi savybių (UML apatinės plėvelės) jos taip pat pasižymi dideliu skaidrumu ir suvirinimo stiprumu, uždarant pakuotę.

Aukšto barjero devynsluoksnės OX ir UX plėvelės šiandieną atitinka aukščiausią šios srities techninį lygį . Dėl to jos puikiai patenkina aukščiausius reikalavimus lanksčioms plėvelėms, naudojamoms vakuuminiam ir dujiniam pakavimui su produkto ilgo gyvavimo laiko užtikrinimu. Toks rezultatas pasiektas dėl plėvelių kompleksinės struktūros, kai poliamido sluoksniai perskirti EVOH sluoksniu , o polietileno sluoksniai užtikrina didelį stiprumą ir suvirinimo kokybę.

PP pagrindo plėvelės

Šios plėvelės dėl puikios daugiasluoksnės struktūros taip pat atitinka aukščiausią šios srities techninį lygį. Be labai gerų formavimosi savybių šios plėvelės pasižymi aukštu skaidrumu, dideliu stiprumu ir suvirinimo kokybe. Šios lanksčios plėvelės pilnai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus vakuminiam ir dujiniam pakavimui su visais pakavimo įrengimais.


MAIŠAI

Siūlome įvairiausius plastikinius maišus ( bespalvius, metalizuotos plėvelės, su vidine ar tarpsluoksnine spauda,barjeru ir t.t.) vakuuminei arba dujinei pakuotei, skirtai maisto gaminiams(mėsai, sūriui, žuviai, daržovėms,vaisiams ir miltiniams pusfabrikačiams).

Tipinės daugiasluoksnės plėvelės, naudojamos maišų gamybai:

Maišai iš barjerinės ir aukšto barjero (PET/PE) plėvelės:

Bazinės medžiagos:
- Trisluoksnis dviašės orientacijos poliesteris;
- Trisluoksnis bespalvis ar dažytas polietilenas su virinamu sluoksniu.

Maišai iš barjerinės AMILEN PA / PE plėvelės:

Maišai iš barjerinio laminato (BOPA / PE):

Maišai iš barjerinio laminato (BOPP / PE):

Gaminamų maišų dydžiai:

StandartasIšorinis dydis
(mm)
Vidinis dydis
(mm)
Kiekis dėžeje
(vnt)
Dėžės svoris
(kg)
C4330x235320x2355006,10
C5235x180230x17010006,65
C6175x135165x12010003,45
C7135x100125x9010002,30
DL240x140230x13010004,95